Bachanalia 2023. Kto wystąpi na scenie w Zielonej Górze? [LINE-UP]

20 maj 2023
Autor: 
Bachanalia 2023. Kto wystąpi na scenie w Zielonej Górze? [LINE-UP] Redakcja/Archiwum

Bachanalia 2023. Jacy artyści wystąpią na scenie w Zielonej Górze?

W poniedziałek, 22 maja rozpoczynają się 51. Dni Kultury Studenckiej Bachanalia organizowane przez Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego "UZeciak". Wielkie świętowanie potrwa niemalże cały tydzień i zostanie zwieńczone dwoma koncertowymi dniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

Bachanalia 2023 - Koncerty

Podobnie jak w ubiegłym roku scena główna stanie na terenie Kampusu B przy ulicy Wojska Polskiego. Kto zagra podczas 51. Dni Kultury Studenckiej w Zielonej Górze? Poniżej przedstawiamy line-up koncertów!

Piątek, 26.05 - Kuban (odwołany), Tede (godzina 19:00), Dr Misio (godzina 20:00), Sweet Monday (godzina 17:15), Bracia Figo Fagot (godzina 21:00),

Sobota, 27.05 - Paluch x Słoń, DJ Soina, Nocny Kochanek

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 17. 

Czytaj także - Policjanci uratowali małego kotka. Zwierzak znalazł nowy dom u funkcjonariusza!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u