Kierowca Audi stracił prawo jazdy. Jechał 122 km/h w terenie zabudowanym!

19 maj 2023
Autor: 
Kierowca Audi stracił prawo jazdy. Jechał 122 km/h w terenie zabudowanym! Lubuska Policja

Nowosolscy policjanci zatrzymali pirata drogowego. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym 122 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy o dostał surowy mandat!

W środę, 17 maja policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nowosolskiej Komendy Powiatowej Policji prowadzili kontrole prędkości na jednej z dróg powiatu. W trakcie działań funkcjonariusze zmierzyli prędkość, z jaką w terenie zabudowanym przemieszczało się Audi. Urządzenie pomiarowe wskazało prędkość 122 km/h! Kierowca został zatrzymany do kontroli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra. Rocznica wywalczenia przez Polki praw wyborczych

Pędził w zabudowanym - prawo jazdy zatrzymane

Za kierownicą pojazdu siedział 40-latek. - Stracił uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy oraz został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. Dodatkowo na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli

Czytaj także - Policjanci uratowali małego kotka. Zwierzak znalazł nowy dom u funkcjonariusza!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u