Zielona Góra: Trwa budowa kąpieliska za 90 mln złotych. Jak wygląda postęp prac? (ZDJĘCIA)

21 maj 2023
Autor: 
Zielona Góra: Trwa budowa kąpieliska za 90 mln złotych. Jak wygląda postęp prac? Redakcja

Trwa budowa kąpieliska miejskiego w zielonogórskiej Ochli. Inwestycja warta blisko 90 milionów złotych ma zostać oddana do użytku w nadchodzące wakacje!

Prace budowlane przy zagospodarowaniu kąpieliska miejskiego w Zielonej Górze rozpoczęły się w sierpniu ubiegłego roku. Za realizację inwestycji odpowiada firma Exalo Drilling, która wygrała przetarg opiewający na kwotę 86 692 536,27 złotych brutto. Zakończenie prac budowlanych przewiduje się na początek lipca 2023 roku.

Budowa kąpieliska Ochla, jak wygląda postęp prac?

Prace na kąpielisku miejskim w zielonogórskiej Ochli idą pełną parą. Widoczny jest już ogólny zarys całego kompleksu. Obecnie trwa montaż zjeżdżalni w strefie atrakcji dla dzieci, pojawiły się także elementy minigolfa i parku linowego. Budynek główny z częścią restauracyjną oraz zapleczem jest wciąż w budowie. 

Kiedy otwarcie?

Wstępnie zakończenie prac budowlanych i oddanie inwestycji do użytku planowane jest na początek tegorocznych wakacji, jednak nie jest znana jeszcze dokładna data. 

Czytaj także - Bachanalia 2023. Kto wystąpi na scenie w Zielonej Górze? [LINE-UP]


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u