Nowe centrum logistyczne w Gorzowie. Jest pierwszy najemca

08 wrzesień 2023
Autor: 
Nowe centrum logistyczne w Gorzowie. Jest pierwszy najemca Fot. MLP Group

Firma Sunrise Medical została pierwszym najemcą w nowym parku logistycznym MLP Gorzów Wielkopolski. Obiekt będzie gotowy do użytkowania już w lutym 2024 roku.

MLP Gorzów Wielkopolski to nowoczesny park logistyczny, który powstaje na działce o powierzchni 11,7 hektara w pobliżu ulic Spiżowej i Mosiężnej. Po ukończeniu będzie oferował on 56,7 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz przeznaczonej pod lekką produkcję i logistykę Big Box.

Sunrise Medical pierwszym najemcą

Obiekt zostanie otwarty w lutym 2024 roku, ale już teraz podpisano pierwszą umowę najmu. I tak w parku MLP Gorzów Wielkopolski pojawi się firma Sunrise Medical. To światowy lider między innymi w produkcji i dystrybucji wózków manualnych, elektrycznych czy też skuterów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra. Rocznica wywalczenia przez Polki praw wyborczych

Firma Sunrise Medical zamówiła łącznie 9,2 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni z czego pomieszczenia produkcyjne i magazynowe zajmą 8,1 tys. mkw. Przedsiębiorstwo stawia też na 3-kondygnacyjne biuro wyposażone w windę i inne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością o łącznej powierzchni 1,1 tys. mkw.

- Bardzo cieszymy się z zawarcia pierwszej umowy najmu w nowym centrum logistycznym w Gorzowie Wielkopolskim. Zawarcie transakcji w początkowej fazie realizacji tej inwestycji potwierdza duże zainteresowanie inwestorów - podkreśla Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu MLP Group.

Przeczytaj też: Strażacy z Gorzowa ratowali małego kotka. Był w instalacji deszczowej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u