Danuta Konatkiewicz nie żyje. "Wspaniała nauczycielka i pedagog"

16 luty 2024
Autor: 
Danuta Konatkiewicz nie żyje. "Wspaniała nauczycielka i pedagog" Facebook/Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego"

Danuta Konatkiewicz nie żyje. Pomysłodawczyni oraz wieloletnia dyrektor Szkoły Myślenia Twórczego w Zielonej Górze. O śmierci nauczycielki poinformowano na profilu szkoły w mediach społecznościowych.

Zmarła Danuta Kontakiewicz. Pomysłodawczyni, założycielka oraz wieloletnia dyrektor Szkoły Myślenia Twórczego w Zielonej Górze. O śmierci nauczycielki poinformowano na profilu placówki w mediach społecznościowych. 

- Wspaniała nauczycielka i pedagog o ogromnej uważności na drugiego człowieka. Z wielką wrażliwością, uwagą i przyjaźnią kształciła kolejne pokolenia młodych ludzi. Jej troska o dobro młodego człowieka, jego serce i umysł, czyniła z niej niezwykłą nauczycielkę - chemii, twórczości i życia - tak wspominają Danutę Kontakiewicz nauczyciele Społecznego Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Zmarła Danuta Konatkiewicz. "Zawsze uśmiechnięta i kreatywna"

Danuta Kontakiewicz z wykształcenia była nauczycielką chemii. W latach 1997-2006 była członkinią Klubu Kiwanis z Zielonej Góry. W 2006 roku otrzymała tytuł Nauczyciela Roku, który został przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz "Głos Nauczycielski". - Zawsze uśmiechnięta i kreatywna, roztaczała wokół siebie niesamowitą aurę - wspominają członkowie klubu Kiwanis. 

Przeczytaj też: Ewakuacja ważnego dworca PKP. Wyznaczono strefę bezpieczeństwa. "Odwołano pociągi"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u