Kaziuki Ochla. MZK Zielona Góra skieruje więcej autobusów. Wiemy, jak będą jeździć

14 marzec 2024
Autor: 
Kaziuki Ochla. MZK Zielona Góra skieruje więcej autobusów Redakcja

Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - Ochli jak co roku organizuje Kaziuki. To impreza ciesząca się popularnością. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy MZK Zielona Góra.

Kaziuki Ochla

Już w niedzielę, 17 marca, w zielonogórskiej Ochli odbędą się Kaziuki. To cykliczne wydarzenie, które startuje zawsze dwa tygodnie przed Wielkanocą. Święto wywodzi się z Wilna, gdzie obchodzone jest od 400 lat.

Impreza corocznie przyciąga tłumy. Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - Ochli przygotuje dla nich sporo atrakcji. To oczywiście przede wszystkim Kaziukowy jarmark, na którym wystawi się ponad 100 stoisk. Będzie można zakupić m.in. rękodzieło, pisanki, palmy wielkanocne czy wiklinowe kosze. Nie zabraknie też darmowych warsztatów, degustacji i koncertów.

MZK Zielona Góra. Rozkład jazdy na Kaziuki

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze po raz kolejny skieruje na Kaziuki w Ochli więcej autobusów.

- Oprócz kursujących stałym rozkładem jazdy autobusów linii nr 27 do Muzeum Etnograficznego wydłużone zostaną kursy linii 0. Dojazd i powrót na Kaziuki autobusami linii 0 i 27 będzie bezpłatny - informuje MZK Zielona Góra.

Poniżej umieszczamy szczegółowy rozkład jazdy.

Przeczytaj też: Policja w Zielonej Górze ma nowego psa. Dingo patroluje już miasto (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u