Adam Hreszczyk powalczy o fotel prezydenta Zielonej Góry

28 marzec 2024
Autor: 
Wybory samorządowe 2024. Adam Hreszczyk powalczy o fotel prezydenta Zielonej Góry Facebook/Adam Hreszczyk

Adam Hreszczyk jest niezależnym i bezpartyjnym kandydatem na prezydenta Zielonej Góry w wyborach samorządowych 2024. Społecznik stawia dobro mieszkańców na pierwszym miejscu i chce ulepszać miasto. 

Adam Hreszczyk. Kim jest bezpartyjny kandydat na prezydenta Zielonej Góry?

Adam Hreszczyk ma 48 lat i od urodzenia mieszka w Zielonej Górze. Jest społecznikiem i inżynierem zajmującym się projektowaniem systemów wspierających planowanie i rozwój sieci elektroenergetycznych.

W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i podziwiać leśne zakątki Winnego Grodu. W ramach hobby zajmuje się analizą ruchu samochodowego w mieście. Zajmuje się też działalnością społeczną i nagłaśnia problemy mieszkańców oraz bierze czynny udział w konsultacjach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Adam Hreszczyk - program wyborczy

Adam Hreszczyk chce m.in. obniżyć o połowę wysokość obecnych diet radnych, zlikwidować "kieszonkowe" oraz ograniczyć zaciąganie kolejnych kredytów przez miasto. Kandydat planuje także sporządzić wieloletni plan i kompleksowy plan budowy dróg osiedlowych. Hreszczyk nie zamierza przedłużać Trasy Aglomeracyjnej, ale planuje budowę wiaduktów nad dwoma krytycznymi rondami Trasy Północnej

W ramach swojego programu wyborczego proponuje także podjęcie działań zmierzających do ograniczenia skutków skażenia terenu po pożarze hali w Przylepie, a także zorganizowanie kompleksowej obrony cywilnej. Hreszczyk chce także zaktywizować mieszkańców m.in. przez propagowanie i przeprowadzanie lokalnych referendów. Kandydat planuje również stworzenie nowego cmentarza w mieście. 

Wybory samorządowe 2024 w Zielonej Górze

Wybory samorządowe odbędą się już 7 kwietnia. Zielonogórzanie wybiorą prezydenta, który będzie rządził przez kolejne 5 lat. W Zielonej Górze o prezydencki fotel powalczy pięciu kandydatów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u