Wielkanoc 2024. Godziny otwarcia Cinema City, X-Demon, One Love, McDonald's w Zielonej Górze

30 marzec 2024
Autor: 
Wielkanoc 2024. Godziny otwarcia Cinema City, X-Demon, One Love, McDonald's w Zielonej Górze Redakcja/Archiwum

Święta Wielkanocne to czas rodzinnego ciepła i miłości. Całe rodziny spotykają się przy świątecznym stole i celebrują wielkanocne tradycje. Wiele osób zastanawia się, jak dodatkowo spędzić ten wolny czas. Wiele osób zastanawia się, czy Cinema City będzie otwarte podczas świąt wielkanocnych? 

Cinema City Zielona Góra. Czy kino jest otwarte w Wielkanoc?

Kino Cinema City w Zielonej Górze będzie zamknięte w niedzielę, 31 marca. Kinomaniacy mogą wybrać się na seans w poniedziałek, 1 kwietnia. Wówczas Cinema City będzie otwarte. Obecnie najciekawsze premiery filmowe to: Budda. Dzieciak '98; Godzilla i Kong: Nowe Imperium; Czerwone Maki i Wyfrunięci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

X-Demon Zielona Góra. Czy kluby muzyczne są otwarte w Wielkanoc?

Klub muzyczny X-Demon w Zielonej Górze będzie otwarty w okresie świąt wielkanocnych. W niedzielę, 31 marca odbędzie się impreza pod hasłem "Happy Easter". W poniedziałek, 1 kwietnia klub przygotował wydarzenie z cyklu High School Party, na którym zagra Kubańczyk. Wstęp od 16. roku życia. 

Klub One Love w Zielonej Górze będzie czynny w niedzielę, 31 marca. Dla spragnionych muzycznych wrażeń zagra Szopix&Hen oraz DJ DTL. 

McDonald's Zielona Góra. Godziny otwarcia w Wielkanoc 2024 

Wiele osób zastanawia się, czy McDonald'S w Zielonej Górze będzie otwarty podczas świąt wielkanocnych. W mieście znajdują się trzy restauracje amerykańskiej sieci typu fast food. Poniżej prezentujemy godziny ich otwarcia: 

McDonald's - przy rondzie PCK:

  • Niedziela 31.03 - zamknięte,
  • Poniedziałek 01.04 - czynny od 11:00 do 00:00,

McDonald's - w galerii Focus Mall:

  • Niedziela 31.03 - zamknięte,
  • Poniedziałek 01.04 - zamknięte,

McDonald's - przy ul. Sulechowskiej:

  • Niedziela 31.03 - zamknięte,
  • Poniedziałek 01.04 - czynny od 11:00 do 00:00,


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u