CZAS DECYZJI. Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry

02 kwiecień 2024
Autor:  Redakcja
CZAS DECYZJI. Debata kandydatów na prezydenta Zielonej Góry [NA ŻYWO] Redakcja

Debata prezydencka kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. Transmisja na portalu NewsLubuski.pl.

Wybory samorządowe 2024 odbędą się już w niedzielę, 7 kwietnia. W Zielonej Górze o fotel prezydenta miasta powalczy pięciu kandydatów. Janusz Kubicki, który jest włodarzem Winnego Grodu od 18 lat będzie musiał zmierzyć się z Marcinem Pabierowskim (KO), Grzegorzem Maćkowiakiem (PiS), Januszem Jasińskim (Lewica) oraz Adamem Hreszczykiem (KWW Adam Hreszczyk).

CZAS DECYZJI - Debata prezydencka w Zielonej Górze

Debata prezydencka kandydatów na prezydenta Zielonej Góry odbyła się w środę 3 kwietnia. Retransmisję można obejrzeć tutaj:


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u