Apteka dyżurna w Zielonej Górze. Jaka apteka jest otwarta w nocy w mieście?

20 kwiecień 2024
Autor: 
Apteka dyżurna w Zielonej Górze. Jaka apteka jest otwarta w nocy w mieście? Redakcja/Archiwum

Apteka dyżurna w Zielonej Górze. Jaka apteka jest otwarta w nocy i święta? 

Apteka dyżurna Zielona Góra

Jaka apteka pełni dyżur w Zielonej Górze? Od 16 kwietnia w mieście będą otwarte dwie apteki, które zawarły porozumienie z magistratem. Z komunikatu na stronie urzędu miasta wynika, że dyżur w porze nocnej, czyli od północy do 7 rano będzie pełnić apteka Moderna przy ul. Batorego 126a (na parterze siedziby PUP).

Dyżur od północy do 9.00 będzie pełnić również 1 maja, 3 maja oraz 30 maja i od 23 tego samego dnia do godziny 7 dnia następnego. W święta 1, 3, 19 i 30 maja w godzinach od 8 do 24, czyli w porze dziennej, otwarta będzie apteka Franciszkańska przy ul. Jedności 58.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u