Janusz Kubicki spodziewa się porażki. "Bycie prezydentem nigdy nie było celem w moim życiu"

21 kwiecień 2024
Autor: 
Redakcja

Janusz Kubicki po 18 latach rządów w Zielonej Górze najprawdopodobniej pożegna się z fotelem prezydenta miasta. Według nieoficjalnych wyników ze sporą przewagą wygrał Marcin Pabierowski. 

Wszystko wskazuje na to, że Janusz Kubicki po 18 latach żegna się z fotelem prezydenta Zielonej Góry. Wieloletni włodarz Winnego Grodu przegrywa w drugiej turze wyborów samorządowych 2024 z Marcinem Pabierowskim z Koalicji Obywatelskiej. Jak swoją wyborczą porażkę skomentował Janusz Kubicki?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

Wybory w Zielonej Górze. Janusz Kubicki przegrywa z Marcinem Pabierowskim

- Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli nowego prezydenta Zielonej Góry. Chciałbym pogratulować wszystkim, którzy poszli zagłosować. To bardzo ważne, aby uczestniczyć w głosowaniach. Decyzja wyborców jest jednoznaczna. Wszystko wskazuje, że od jutra będziemy mieli nowego prezydenta w mieście Zielona Góra. Chciałbym pogratulować mojemu kontrkandydatowi - rozpoczął Janusz Kubicki.

- Mam nadzieję, że te 18 lat, które jest za nami, na pewno nie było czasem straconym dla Zielonej Góry. Zielona Góra się zmieniła. To piękne, wspaniałe, dumne miasto. Jestem przekonany, że dalej będzie się rozwijać, a życie zawsze pisze różne scenariusze. Dla mnie bycie prezydentem nigdy nie było celem w życiu. Celem była zmiana Zielonej Góry i wierzę, że mi się to udało - dodał. 

Prezydent pytany, co zawiodło odpowiedział, że "przyjdzie czas, żeby wyciągać wnioski". - Staram się na życie patrzeć, jak byśmy płynęli łódką. I jak płyniemy łódką to zawsze patrzymy do przodu, a nie staramy się patrzeć wstecz. Na pewno wciągnę pewne wnioski, ale na to jeszcze przyjdzie czas - podsumował. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u