Policjanci z Zielonej Góry uratowali małego kotka. Był porzucony i niedożywiony (ZDJĘCIA)

24 czerwiec 2024
Policjanci z Zielonej Góry uratowali małego kotka Fot. KMP Zielona Góra

Mały kotek porzucony w krzakach w Świdnicy pod Zieloną Górą. Malcem zajęli się policjanci, którzy nakarmili go i zawieźli do weterynarza.

W sobotę, 22 czerwca, patrole zielonogórskiej policji zabezpieczały imprezę masową w Świdnicy. Obecni byli między innymi mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego, w tym patrol w składzie post. Patryk Nowak i post. Hubert Jankowski.

- Do ich uszu dobiegło nagle rozpaczliwe miauczenie. Okazało się, że w krzakach obok świdnickiego zalewu jest porzucony mały czarny kotek - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Policjanci z Zielonej Góry uratowali kota

Mundurowi zabrali malca do radiowozu, gdzie go nakarmili. Następnie po zakończeniu koncertu zawieźli kotka na badanie do weterynarza. Ostatecznie wyszło, że jest on zdrowy. Był jedynie niedożywiony.

- Zakończenie tej historii jest bardzo miłe. Małego kotka przygarnął dziadek posterunkowego Patryka Nowaka. Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego po raz kolejny pokazali, że nie jest im obojętny los potrzebującego pomocy zwierzęcia - podkreśla podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze. Zaczął oddawać mocz w centrum


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u