Światowy Dzień Wcześniaka

17 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

17 listopada przypada Światowy Dzień Wcześniaka. Z tej okazji Kliniczny Oddział Neonatologii szpitala w Zielonej Górze już po raz drugi organizuje atrakcyjną imprezę dla rodziców z dziećmi oraz przyszłych rodziców.

Jest to doskonała okazja, by spotkali się rodzice, których pociechy uratowane zostały właśnie przez personel tego oddziału. Wszystkich chętnych personel szpitala zaprasza 19 listopada w sobotę, w godz. 11.00-15.00 do Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze.

Udzielane będą darmowe porady dla rodziców. Na dzieci czeka moc atrakcji np. gry, zabawy i czytanie bajek.

Warto dodać, że najmniejszy uratowany w zielonogórskim szpitalu wcześniak urodził się w 24 tygodniu ciąży i ważył zaledwie 480 gram. Opuścił szpital w pełni zdrowy.

plakat dzień wcześniaka A3 kor

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u