Charytatywne Warsztaty Taneczne

24 kwiecień 2017
muza.tv.com

Impreza dla każdej kobiety niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Każda pani znajdzie coś dla siebie. Poza nauką tańca i miłą zabawą można będzie wesprzeć walczącą o zdrowie Julię Owcarz.

Na warsztaty trwają zapisy mailowe pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warsztaty płatne 30 zł płatne bezpośrednio na konto chorej Julii.

Na zajęcia należy się wygodnie ubrać. Najlepiej założyć leginsy i buty na obcasie (wysokość obcasa dowolna, tak by czuć się pewnie w tańcu).

Warsztaty to połączenie zmysłowego tańca (sexy dance), Burleski (sceniczny taniec z krzesłem) oraz stylu high heels (taniec na obcasach). Podczas zajęć będzie można się dowiedzieć jak poruszać się kobieco i uwodzicielsko, zdobyć większą świadomość własnego ciała, a co za tym idzie poczuć większą pewność siebie, nie tylko na parkiecie.

To wspaniała okazja by się zrelaksować, oderwać od codzienności, odkryć w sobie większe pokłady sexapeal'u oraz wydobyć swoją kobiecość. Zajęcia składać się bedą z wprowadzenia do podstaw techniki poruszania się na obcasach, podstawy "pracy z krzesłem" oraz nauki zmysłowej choreografii. Prowadzącą będzie Asia Fiedorowicz - tancerka, choreograf, pedagog. Od 10 lat właścicielka Szkoły Tańca Nowoczesnego TIGA.

Organizatorzy zapraszają w piątek 28 kwietnia o godz 19.00 do sali tanecznej Kawonu w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u