Forum Liderów Senioralnych

02 maj 2017
Autor: 

Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina oraz Stowarzyszenie Polsko – Niemieckie Cottbus zapraszają na Forum Liderów Senioralnych Na Pograniczu Polsko - Niemieckim Sulechów’ 2017 „W KRAINIE WINA I MIODU”, które będzie kontynuacją Forum Lubuskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Głównym celem FORUM jest omówienie najważniejszych kwestii służących rozwojowi Uniwersytetów Trzeciego Wieku, integracja środowiska seniorów w województwie lubuskim z seniorami z Cottbus, wzmocnienie współpracy, promocja aktywności poznawczej i twórczej seniorów, przybliżenie nadodrzańskich tradycji i dziedzictwa kulturowego.

Forum będzie także próbą zdiagnozowania środowiska seniorskiego, poświęcone będzie także działalności i perspektywom rozwoju UTW.

FORUM odbędzie się w dniach 13 - 14 maja 2017 roku w Sulechowskim Domu Kultury im. F. Chopina, w strukturach którego narodził się i rozwija Sulechowski UTW oraz w Klępsku, Głoguszu i na winnicach w Górzykowie. Do udziału w FORUM zaprosiliśmy liderów LUBUSKICH UTW i liderów senioralnych z Cottbus, ekspertów oraz osoby zajmujące się historią i tradycją na Ziemi Lubuskiej.

Program jest bardzo bogaty. Pierwszy dzień to wystąpienia, wykłady, prezentacje, panel dyskusyjny, natomiast drugi dzień to wycieczka poznawcza śladami dziedzictwa kulturowego - warsztaty winiarskie.

Uczestnikom FORUM organizatorzy zapewniają zapewniają: inspirujące wykłady, ciekawe dyskusje, profesjonalnych wykładowców, materiały konferencyjne, konkurs, miły pobyt w obiektach markowej instytucji Gminy Sulechów - Sulechowskim Domu Kultury im. F. Chopina, wyjazd do Górzykowa, Klępska, Zakładu Organmistrzowskiego w Głoguszu, wyżywienie, noclegi, niezapomnianą atmosferę, integrację.

Więcej informacji na stronie dk-sulechow.com

Liczba miejsc ograniczona.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u