Nowe, nowoczesne MOP-y na S3 (ZDJĘCIA)

30 czerwiec 2017
Autor: 

Podróż po S3, a szczególnie odcinek Nowa Sól - Sulechów co roku jest wielkim utrapieniem dla kierowców.

Budowa drugiej jezdni drogi ekspresowej, poruszające się po niej maszyny budowlane spowalniają ruch. Problem było również brak Miejsc Obsługi Podróżnych oraz stacji paliw.

W tym roku GDDKIA obdarowało nas 3 parami MOP-ów: na wysokości Marwic, w Kępsku i Popowie.

Jak mówią podróżni to nowoczesne, zbudowane na zachodni styl i śmiało można rzec luksusowe miejsca do odpoczynku. Znajduje się tam kilkadziesiąt miejsc parkingowych dla aut osobowych, ciężarowych czy autokarów. Dorośli mogą skorzystać z siłowni na powietrzu a dzieci z placu zabaw. Znajdują się tu również zadaszone miejsca, odpowiednie na skonsumowanie własnego prowiantu bądź przygotowanie grilla.

W znajdującym się obok budynku mamy osobny prysznic, toaletę i pokój matki i dziecka.

MOP Kępsko wyposażony został dodatkowo w system ważenia pojazdów w ruchu.

Do pełni szczęścia brakuje nam tylko stacji benzynowych. Miłą informacją będzie również ta, że otwarcie 13-kilometrowego odcinka Zielona Góra - Sulechów przewidywany jest na 10 lipca 2017 roku.

TAGI
MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u