Pogotowie językowe w bibliotece

31 sierpień 2017
Autor: 
Pixabay

Biblioteka Obcojęzyczna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze zaprasza na Pogotowie językowe, czyli bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku angielskim we wrześniu oraz na całoroczne konwersacje grupowe.

Ze spotkań indywidualnych można skorzystać przez cały wrzesień od 4 do 29, od poniedziałku do piątku w godz. od 11.00 do 15.00. Zajęcia prowadzą studenci anglistyki UZ oraz anglistka, Koordynator Biblioteki Obcojęzycznej, mgr Agnieszka Ginko-Humphries.

Pogotowie językowe (spotkania i konsultacje indywidualne) przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy znają już trochę język i chcą poćwiczyć mówienie w języku angielskim na wybrany temat lub skonsultować się w zakresie gramatyki, słownictwa.

Konwersacje grupowe rozpoczynają się 4 września i trwają do końca czerwca 2018. Prowadzone są przez mgr Agnieszkę Ginko-Humphries w poniedziałki o godz. 16.15 dla grupy średnio zaawansowanej i o godz. 17.30 dla grupy zaawansowanej. Przeznaczone są dla osób dorosłych i polegają na omawianiu konkretnego tematu zaproponowanego przez uczestników lub prowadzącą.

Więcej informacji w Bibliotece Obcojęzycznej WiMBP. Obowiązują wcześniejsze zapisy.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u