W Otyniu będą bić rekord

13 październik 2017
Autor: 
facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Otyniu

W poniedziałek 16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W ramach podziękowań dla WOŚP za przekazany sprzęt Ochotnicza Straż Pożarna w Otyniu wraz z zaprzyjaźnioną jednostką OSP w Studzieńcu przyłączają się do akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób.

Bicie rekordu odbywać się będzie na placu przed remizą OSP w Otyniu od godziny 12:00 do godziny 12:30. Wszystkich chętnych wzięciem udziału w bici rekordu strażacy zapraszają o godz 11.00 w celu podpisania niezbędnych dokumentów.

W trakcie bicia rekordu zostanie przeprowadzony instruktaż z obsługi defibrylatora AED, który również tego dnia zostanie umieszczony na elewacji budynku remizy w Otyniu.

Strażacy włączają się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u