I Lubuski Przegląd Twórczości Osób Starszych i Niepełnosprawnych

07 listopad 2017
Autor: 
Pixabay

W środę 8 listopada w Lubuskim Teatrze zaprezentują się utalentowani seniorzy i osoby niepełnosprawne. Nie zabraknie też koncertu zielonogórskiego zespołu New Message.

Na deskach teatru wystąpią przedstawiciele zielonogórskich ośrodków, a zaprezentują się w trzech kategoriach: jako formy muzyczne, teatralne i kabaretowe. Organizatorom wydarzenia chodzi o to aby osoby starsze, chore ale utalentowane przebywające w różnych ośrodkach i placówkach mogły zaprezentować swoje umiejętności większemu gronu odbiorców.

Teatr to niesamowite i magiczne miejsce także emocji z pewnością nie zabraknie zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Wstęp wolny początek o godz. 9.30.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u