Policjanci i dzieci z pomocą dla chorej Oleńki

08 listopad 2017
Autor:  żródło: KPP Nowa Sól
KPP Nowa Sól

Nowosolscy policjanci zorganizowali konkurs świąteczny dla przedszkolaków, który ma na celu pozyskanie pieniędzy na leczenie chorej Oleńki Łuczak. Prace konkursowe zostaną wystawione na licytację.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zorganizowali konkurs dla wszystkich chętnych dzieci ze szkół i przedszkoli powiatu nowosolskiego. Do udziału zapraszają również młodzież szkolną. Aby włączyć się w akcję wystarczy zrobić dowolną formę ozdoby świątecznej (np. kartka świąteczna bądź ozdoby choinkowe) i dostarczyć do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada. 1 grudnia policjanci wyłonią zwycięzców, którzy otrzymają nagrody rzeczowe oraz policyjne gadżety. Wszystkie ozdoby świąteczne zostaną wystawione na aukcję internetową „Bazarek dla Oleńki Łuczak”, z której pieniądze zostaną przekazane na leczenie zmagającej się z nowotworem mózgu 5-letniej Oleńki - córki nowosolskiego policjanta.

Mając na uwadze ogromne koszty leczenia, nowosolscy policjanci postanowili wyjść z inicjatywą konkursu „Dzieci pomagają dzieciom”. Realizując ten pomysł policjanci zapraszają do wspólnego działania szkoły oraz przedszkola z powiatu nowosolskiego. Dzieci wykonując ozdoby świąteczne, nie tylko będą kształtowały swoją wyobraźnię, ale i wezmą udział w konkursie, znając jego zacny cel.

Największą nagrodą dla wszystkich będzie informacja o powrocie do zdrówka chorej Oleńki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u