Zuchwała kradzież na Górce Tatrzańskiej (ZDJĘCIA)

06 maj 2016
Autor: 
Las Piastowski Katarzyna Mayer Bzowa

W minionym tygodniu otrzymaliśmy informację na kontakt NL od Dawida Kwiatkowskiego, jednego z naszych internautów o dziwnych podkopach wokół drzew na Górce Tatrzańskiej w Lesie Piastowskim.

Teren w tym miejscu należy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Jak poinformował nas dyrektor Robert Jagiełowicz - podkop jest skutkiem wandalizmu. Ziemia została rozkopana i większość jej wywieziono. Pozostała tylko ściółka. W ciągu kilku dni ubytek zostanie ponownie zasypany nową ziemią. Jest to dość trudne, ponieważ dół znajduje się prawie na samym szczycie Górki.

Art. 154 § 1 mówi, że kto na nienależącym do niego gruncie leśnym wydobywa piasek, margiel, żwir, glinę lub torf, kopie dół lub rów podlega karze grzywny do 1000 zł.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u