Czteroletnia dziewczynka utopiła się w szambie (ZDJĘCIA)

07 maj 2016
Autor: 
gorzowianin.com

W miejscowości Ściechów koło Gorzowa wielkopolskiego czteroletnie dziecko wpadło do przydomowego zbiornika. Mimo szybkiej akcji ratowniczej dziecka nie udało się uratować.

Dziś około godziny 12.00 w miejscowości Ściechów 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego czteroletnie dziecko wpadło do przydomowego szamba. Natychmiast wezwano karetkę i dziewczynkę zabrano do szpitalna. Około godziny 15.00 okazało się, że dziewczynki nie udało się uratować i dziecko zmarło. Na miejsce zdarzenia został wezwany prokurator oraz policyjni technicy. Nie są jeszcze znane przyczyny śmierci dziecka. Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek. Ciało dziewczynki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Sprawę bada policja.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u