Nowy szlak kajakowy. Szprotawa zaprasza na niezapomniane wrażenia (FILM)

01 lipiec 2018
Autor: 
Nowy szlak kajakowy. Szprotawa zaprasza na niezapomniane wrażenia stock.adobe.com

Od czerwca br. mieszkańcy jak i turyści mogą korzystać z wybudowanych przystani kajakowych i infrastruktury odpoczynkowo-piknikowej przy rzece Szprotawa. Przystanie składają się z pomostów stałych drewnianych wraz z pokładami lub schodami zejściowymi oraz rynnami do opuszczania kajaków.

Dodatkowo przystań kajakowa nr 1 w Cieciszowie i nr 5, przy ul Ceglanej w Szprotawie wyposażone zostały w ławo-stoły. Natomiast przy przystani kajakowej nr 2, przy elektrowni w Wiechlicach oraz nr 6, przy SZWiK w Szprotawie przygotowano place do odpoczynku. W miejscach tych kajakarze mają do dyspozycji altanę, ławo-stoły, grilla, wyznaczone palenisko do ogniska. Przystań kajakowa znajduje się również we wsi Wiechlice. Warto zatrzymać się tam, odpocząć, zjeść a może skorzystać ze SPA w Pałacu Wiechlice. 

Więcej w materiale filmowym.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u