Szczaniec: Pożar balotów przy drodze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej

01 lipiec 2018
Szczaniec: Pożar balotów przy drodze. W akcji 4 zastępy straży pożarnej OSP Szczaniec

W sobotę, 30 czerwca, o godzinie 8 rano, dyżurny świebodzińskich strażaków otrzymał zgłoszenie o pożarze balotów na polu przy drodze ze Szczańca do Ojerzyc.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej. W tym dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczańcu.

Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenie, przystąpili do gaszenia płonących balotów. Kilka minut później sytuacja była opanowana, ratownikom pozostało przelać tlącą się słomę. Działania trwały około 2 godziny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.