Przyjdź na cykliczne spotkanie i porozmawiaj z Wojewodą Lubuskim

29 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Przyjdź na cykliczne spotkanie i porozmawiaj z Wojewodą Lubuskim LUW

Wojewoda regularnie spotka się z mieszkańcami regionu. Sprawując swój urząd podczas otwartego dyżuru wsłuchuje się w głos mieszkańców, służy radą i pomocą. Ostatnie spotkania z wojewodą odbyły się w Zielonej Górze.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, realizując politykę Urzędu otwartego dla Lubuszan spotkał się w Delegaturze Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zielonej Górze z mieszkańcami. Rozmowy trwały przez kilka godzin i dotyczyły między innymi spraw lokalnych czy infrastruktury. Nie zabrakło również przedstawicieli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przedstawiali swoje zadania i potrzeby.

Spotkania Wojewody z mieszkańcami odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, na przemian, w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze. Są okazją do przedstawienia aktualnych działań i dokonań Rządu oraz wysłuchania problemów, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy regionu.

W celu umówienia spotkania wystarczy skontaktować się z sekretariatem pod numerem telefonu 95 7 115 110 lub mailowo, wysyłając informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u