Pomóżmy córeczce policjanta z Nowej Soli

31 sierpień 2018
Pomóżmy córeczce policjanta z Nowej Soli

Nowosolscy policjanci oraz „Grupa Motocyklowa S3 Nowe Miasteczko” zapraszają na II spotkanie motocyklowe wraz z kwestą na rzecz córki policjanta - Oli Łuczak. Piknik odbędzie się w dniach od 31 sierpnia do 2 września w Nowym Miasteczku.

W piątek, 31 sierpnia, o godzinie 17 rozpocznie się piknik motocyklowy oraz „bluesobranie” na terenie kąpieliska miejskiego w Nowym Miasteczku. W sobotę o godzinie 15:15 na rynku miejskim wyruszy II parada motocyklowa. Podczas całej imprezy do puszek będą zbierane pieniądze na leczenie chorej Oli, u której w sierpniu 2015 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu.

Kiedy wszyscy myśleli, że wygrała, że może wrócić do rówieśników i cieszyć się z odrastających włosków… przy rutynowej kontroli spadł na rodzinę prawdziwy głaz informacji: nawrót choroby i kolejna skomplikowana operacja, chemioterapia, radioterapia oraz powrót na onkologię.

Oleńka jest córką policjanta - dzielnicowego z Gminy Nowe Miasteczko, mł. asp. Adriana Łuczaka. - Nie bądźmy obojętni na życie innych ludzi! - apeluje st. sierż. Justyna Sęczkowska - Rzecznik KPP w Nowej Soli.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u