Pożar kuchni w budynku mieszkalnym. W akcji 5 zastępów straży pożarnej

30 sierpień 2018
Pożar kuchni w budynku mieszkalnym. W akcji 5 zastępów straży pożarnej Redakcja

W czwartek, 30 sierpnia, kilka minut przed godziną 19 do Dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Płotach. Z informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą wynikało iż w budynku uwięzione są dwie osoby.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Przylepu, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że wszystkie osoby ewakuowały się przed przybyciem straży pożarnej. 

- Pożarem objęta była kuchnia, dzięki szybkiej inerwencji strażaków ogień nie zdążył się rozprzestrzenić - relacjonuje z miejsca akcji bryg. Maksymilian Koperski - zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze. 

W pożarze nikt nie ucierpiał, niestety niemal doszczetnie spłonęło wyposażenie kuchni, pomieszczenie nadaje się do kompleksowego remontu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u