Już jutro startuje Winobranie!

07 wrzesień 2018
Już jutro startuje Winobranie! pixabay.com

Już w sobotę, 8 września rozpoczną się Dni Zielonej Góry. Na mieszkańców oraz turystów odwiedzających nasze miasto czekać będzie masa atrakcji m. in. koncerty gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki. Dla spragnionych wrażeń na parkingu przy centrum Biznesu oraz na Placu Bohaterów jak co roku wystartuje Lunapark.

Na Scenie Winobraniowej wystąpią polskie gwiazdy - Agnieszka Chylińska, Bracia, Beata i Bajm, Natalia Kukulska, Coma oraz Agnieszka Chylińska. Nie zabraknie też gwiazd światowego formatu takich jak Gromee oraz Jenny Berggren z Ace of Base.

W Miasteczku Winiarskim na Starym Rynku przy ratuszu skosztujemy trunków z okolicznych winnic. Wzdłuż całego deptaka rozlokowane będą stoiska Jarmarku Winobraniowego. 

Tradycyjnie w ostatnią sobotę tj. 15 września punktualnie o godzinie 12 Aleją Konstytucji 3 Maja przejdzie barwny korowód winobraniowy pod hasłem " Polska - to Wielka Rzecz". Na zakończenie winobrania po sobotnim koncercie zespołu "Beata i Bajm" odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Szczegółowy program imprez Winobrania 2018 znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u