7-letni Krzyś w tragicznym wypadku stracił oboje rodziców. Potrzebna pomoc!

28 wrzesień 2018
Autor: 
7-letni Krzyś w tragicznym wypadku stracił oboje rodziców. Potrzebna pomoc! Organizatorzy

Noc z soboty na niedzielę 15-16 września dla 7-letniego Krzysia niestety będzie pamiętana do końca życia. Tej nocy jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, kilkaset metrów od domu. Tragedia jaka go spotkała poruszyła wielu ludzi.

Mieszkańcy Bytnicy, gminy Bytnica, powiatu krośnieńskiego jak i województwa Lubuskiego zaczęli działać dla Krzysia. Mieszkańcy Bytnicy wyszli z inicjatywą aby zorganizować Piknik Charytatywny, którego celem jest zebranie środków finansowych na poprawę życia 7-letniego Krzysia. Odzew jest ogromny i w sprawę Pikniku zaangażowanych jest wiele osób. Jedni upieką ciasto, drudzy przygotują bigos, jeszcze inni uwędzą ryby. W pomoc włączyli się również przedsiębiorcy z powiatu krośnieńskiego, którzy to przekazują nagrody oraz vouchery na zabiegi.

W sprawę zaangażowała się Fundacja Grupy Pomagamy ze Słubic, która posiada duże doświadczenie w realizacji takich przedsięwzięć. Podczas Pikniku na scenie wystąpi wiele osób z całego województwa. Odbędą się liczne pokazy artystyczne oraz kulinarne. Dla najmłodszych wystawione zostaną dmuchane zamki. Będzie można pomalować sobie twarz, przejechać się konno oraz zobaczyć samochody rajdowe. Dla nieco starszych będą obficie zaopatrzone stoiska gastronomiczne i cegiełki z fantami.

- Całość środków zostanie przeznaczona na pomoc dla Krzysia aby jego miejsce było tu w Bytnicy, aby nadal mógł uczęszczać do bytnickiej szkoły i bawić się z kolegami i koleżankami z sąsiedztwa. - mówią pomysłodawcy imprezy.

Do końca miesiąca można również przekazywać fanty, które będą dodatkiem do cegiełek jakie będzie można zakupić w czasie Pikniku Charytatywnego. Również można dokonywać wpłat na konto fundacji Grupy Pomagamy, która to całość przeznaczy dla Krzysia. Konto na które możemy wpłacać darowizny na rzecz Krzysia:

Fundacja Grupy Pomagamy
ul.Sportowa 1
69-100 Słubice
numer konta: 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001
Koniecznie z dopiskiem ,,Krzysiu-Bytnica” 

Piknik Charytatywny Razem Możemy Więcej dla 7-letniego Krzysia odbędzie się na placu 700-lecia Bytnicy w sobotę 6 października br. Początek zaplanowany jest na godzinę 12.00!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u