"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego!

27 wrzesień 2018
"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego! pixabay.com

Podstawy Bulgarian Bag" to bezpłatne 3-godzinne szkolenie z podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Szkolenie poprowadzi najbardziej doświadczony polski instruktor bulgarian bag - Lech Leon Kledzik. Szkolenie odbędzie się w hali AZS UZ przy ulicy Profesora Szafrana 6 w Zielonej Górze w godz. 12.00-15.00

Worek bułgarski, inaczej power bag, sandbag czy… koza, to sprzęt wymyślony na potrzeby treningowe amerykańskiej kadry zapaśniczej przez bułgarskiego trenera zapasów Ivana Ivanova. Swój początek worek bułgarski miał w 2005 roku, a zapaśnicy, którzy wykorzystywali go w swoich treningach, sięgnęli nawet po olimpijskie złoto!

Dostępne są różne modele w różnych kolorach. Kolor worka mówi o jego masie całkowitej. Jest to świetne narzędzie do kompleksowego treningu. Dzięki zmianie kształtu i rozkładu ciężaru w trakcie ruchu świetnie uderza on w mięśnie posturalne oraz kształtuje wydolność, sprawność, a także siłę.

Sprzęt ten głównie wykorzystywany jest w zapasach, BJJ oraz MMA. Swoje zastosowanie znalazł również na siłowni, gdzie służy do wzbogacenia treningów bądź zastąpienia wielu ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Worek bułgarski jest świetną alternatywą dla wielu ćwiczeń. Ponadto ogromną zaletą tego sprzętu jest to, iż można zabrać go praktycznie wszędzie. Świetnie zastąpi sztangę i sztangielki podczas wakacyjnego wypadu nad morze czy dalekiego służbowego wyjazdu. Dodatkowo trening z sandbagiem wzmacnia serce, poprawia pracę układu krwionośnego i oddechowego.

Zapisy jedynie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: KLIKNIJ TUTAJ

Pomysłodawcą wydarzenia i organizatorem jest zielonogórski Park Trampolin Skokoloco, Bulgarian Bag Academy - Poland oraz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.