"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego!

27 wrzesień 2018
Autor: 
"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego! pixabay.com

Podstawy Bulgarian Bag" to bezpłatne 3-godzinne szkolenie z podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Szkolenie poprowadzi najbardziej doświadczony polski instruktor bulgarian bag - Lech Leon Kledzik. Szkolenie odbędzie się w hali AZS UZ przy ulicy Profesora Szafrana 6 w Zielonej Górze w godz. 12.00-15.00

Worek bułgarski, inaczej power bag, sandbag czy… koza, to sprzęt wymyślony na potrzeby treningowe amerykańskiej kadry zapaśniczej przez bułgarskiego trenera zapasów Ivana Ivanova. Swój początek worek bułgarski miał w 2005 roku, a zapaśnicy, którzy wykorzystywali go w swoich treningach, sięgnęli nawet po olimpijskie złoto!

Dostępne są różne modele w różnych kolorach. Kolor worka mówi o jego masie całkowitej. Jest to świetne narzędzie do kompleksowego treningu. Dzięki zmianie kształtu i rozkładu ciężaru w trakcie ruchu świetnie uderza on w mięśnie posturalne oraz kształtuje wydolność, sprawność, a także siłę.

Sprzęt ten głównie wykorzystywany jest w zapasach, BJJ oraz MMA. Swoje zastosowanie znalazł również na siłowni, gdzie służy do wzbogacenia treningów bądź zastąpienia wielu ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Worek bułgarski jest świetną alternatywą dla wielu ćwiczeń. Ponadto ogromną zaletą tego sprzętu jest to, iż można zabrać go praktycznie wszędzie. Świetnie zastąpi sztangę i sztangielki podczas wakacyjnego wypadu nad morze czy dalekiego służbowego wyjazdu. Dodatkowo trening z sandbagiem wzmacnia serce, poprawia pracę układu krwionośnego i oddechowego.

Zapisy jedynie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: KLIKNIJ TUTAJ

Pomysłodawcą wydarzenia i organizatorem jest zielonogórski Park Trampolin Skokoloco, Bulgarian Bag Academy - Poland oraz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

 • Gorzowski stadion przed modernizacją

  Gorzowski stadion przed modernizacją

  Postawiono już pierwsze kroki na drodze do modernizacji stadionu przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.

 • Zielona Góra. W najbliższy weekend bezpłatne badania w Focus Mall

  Zielona Góra. W najbliższy weekend bezpłatne badania w Focus Mall

  W najbliższą sobotę, 20 listopada, w galerii Focus Mall w Zielonej Górze będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych badań i porad jak skutecznie rozpoznawać objawy stanu zagrożenia życia. Organizatorem jest IFMSA Poland - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny w Zielonej Górze.

 • Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

  Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

  Nie od dziś wiadomo, że dbanie o aktywność fizyczną ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Ćwiczenia fitness to jedna z ulubionych form aktywności kobiet - są energiczne, angażujące wszystkie mięśnie i spalają dużo kalorii. Dlaczego warto się na to zdecydować i jaki sport wybrać?

 • Czy luteina może korzystnie wpływać na wzrok?

  Czy luteina może korzystnie wpływać na wzrok?

  Twoje oczy potrzebują różnych składników odżywczych dla zachowania ich optymalnego zdrowia. Jednym z kluczowych organicznych związków w przypadku utrzymania dobrej kondycji widzenia jest luteina – karotenoid o właściwościach przeciwzapalnych.

 • Intensywne szkolenie skwierzyńskich terytorialsów

  Intensywne szkolenie skwierzyńskich terytorialsów

  Przeprawa wodna, pokonywanie terenu różnymi sposobami, kontakt ogniowy, nieustanna praca na mapie i w sekcjach. To zaledwie część zadań, z którymi musieli zmierzyć się terytorialsi służący w skwierzyńskim batalionie, który wchodzi w skład 12 WBOT.

 • W Lubuskiem powstanie 5 Centrów Zdrowia Psychicznego

  W Lubuskiem powstanie 5 Centrów Zdrowia Psychicznego

  Marszałek Elżbieta Anna Polak spotkała się w poniedziałek z dyrektor Szpitala w Ciborzu Beatą Sudnik-Kotus. Spotkanie dotyczyło utworzenia przez Szpital Centrum Zdrowia Psychicznego (CZP) w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u