Bezpłatne porady prawne w Zielonej Górze

25 maj 2016
Autor: 

W dniach 30 maja - 3 czerwca 2016 odbędzie się IV. edycja Tygodnia Poradnictwa Obywatelskiego

Tydzień Poradnictwa Obywatelskiego to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie CIVIS SUM już po raz czwarty. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie obywatelom idei bezpłatnego poradnictwa.

Podczas pasażu, który odbędzie się w środę 1 czerwca na zielonogórskim deptaku, lokalne instytucje i organizacje pozarządowe przedstawią swoją działania z zakresu poradnictwa, a mieszkańcy będą mieli szansę poznać miejsca, w których mogą skorzystać z pomocy.

W tym roku pasaż będzie współorganizowany z Komendą Miejską w Zielonej Górze w ramach corocznej kampanii „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Ze względu na przypadający tego dnia Dzień Dziecka zaplanowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Lubuskiego, Starosta Świebodziński, Starosta Żarski oraz Prezydent Miasta Zielona Góra. Radio Zachód i Radio Zielona Góra są patronami medialnymi.

Tydzień Poradnictwa Obywatelskiego jest współfinansowany ze środków Miasta Zielona Góra oraz Województwa Lubuskiego - Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u