Zdewastowano orlik w Kożuchowie. "Dziękuję młodzieży za tak wspaniałe wykorzystywanie obiektów"

22 styczeń 2019
Autor: 
Zdewastowano orlik w Kożuchowie Paweł Jagasek

Przed kilkoma dniami akty wandalizmu można było zauważyć w Zielonej Górze, gdzie zniszczono elementy placu zabaw przy Palmiarni. Teraz komuś mocno nie przypadł do gustu orlik w Kożuchowie. To już prawdziwa plaga. Sytuacja mocno zdenerwowała burmistrza. Wyznaczył on nawet nagrodę za wskazanie sprawców.

Orlik daje możliwości wszechstronnego rozwoju dzieci. Młodzież zamiast siedzieć przed komputerem może przyjść i w zupełnie inny sposób zagospodarować swój wolny czas. To także ważna sprawa dla mieszkańców, niezależnie od wieku.

Niestety, nieznani sprawcy postanowili zdewastować jeden z takich obiektów, który został ulokowany przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie. Sytuacja najgorzej wygląda tuż koło pomieszczeń, gdzie składowany jest sprzęt. Całość wygląda jak pobojowisko.

Sprawą zainteresował się Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagrasek. - Dziękuję młodzieży za tak wspaniałe wykorzystywanie obiektów sportowych. Jestem z Was dumny, róbcie tak dalej a dojedziecie w swoim życiu daleko - komentuje na swoim profilu na portalu społecznościowym. Ponadto postanowił znaleźć sprawców tego incydentu. Wyznaczył nawet nagrodę za ich wskazanie. - Drodzy mieszkańcy daję nagrodę pieniężną osobie, która wskaże mi tych odważnych bohaterów - dodaje.

Zdenerwowani są również mieszkańcy Kożuchowa oraz pobliskich miejscowości. - Weź tu inwestuj w młodych, brak poszanowania dla czyjejś pracy i drugiego człowieka - pisze Pan Adam. - Nie ma już słów na opisywanie ciągłych tego typu sytuacji - dodaje Pani Marta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u