Odra - Przystań Tu!

29 maj 2016
Autor: 

Marina w Cigacicach pracuje pełną parą, mimo że czas na Odrze zwalnia. Kawa na leżakach, ognisko na brzegu rzeki, czy rejs galarem to atrakcje, które czekają na miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Przystań Tu – to miejsce, gdzie można wybrać się na wycieczkę galarem. Trasa przebiega w górę Odry, pod dwoma cigacickimi mostami, następnie galar przepływa Obrzycę i zawraca do portu - na jeziorku w kształcie serca. Ponad godzinna wycieka galarem kosztuje 15 zł za osobę. Na pokładzie może przebywać maksymalnie 16 pasażerów. Organizatorzy wycieczek nie ograniczają się jednak do regularnych tras. Galar to miejsce, gdzie można zorganizować imprezę z degustacją jedzenia lub lubuskiego wina, odwiedzić winnice lub popłynąć na zwiedzanie okolicy. Galar wypływa regularnie w weekendy o 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 i 20.00, a w tygodniu trzeba się umawiać telefonicznie.

W marinie znajduje się kawiarnia, miejsce na ognisko i leżaki. Czeka na Was również plaża przy samej Odrze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u