Zaprojektuj plakat artystyczny na Winobranie 2019!

09 lipiec 2019
Autor: 
Zaprojektuj plakat artystyczny na Winobranie 2019! ZOK

Wystartował ogólnopolski konkurs na plakat Winobrania 2019. Celem konkursu jest wyłonienie stojącego na wysokim poziomie artystycznym projektu plakatu, który będzie towarzyszył obchodom Dni Zielonej Góry.

Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków, Galeria Sztuki Pro Arte oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury po raz czwarty organizują konkurs na projekt plakatu, który stanie się plastyczną wizytówką tegorocznego Winobrania. Konkurs skierowany jest do artystów z całej Polski.

W ramach konkursu zostaną przyznane nagrody:

  • Grand Prix - 4 000 zł
  • I wyróżnienie - 1000 zł
  • II wyróżnienie - 1000 zł

Jak informują organizatorzy, projekt powinien nawiązywać do winiarskiej tradycji i tożsamości Miasta Zielona Góra. Termin zgłoszeń upływa 9 sierpnia. Uczestnik zobowiązany jest wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dostarczyć projekty w wesji cyfrowej. Plakaty oceni specjalnie powołane jury, które ogłosi wyniki 12 sierpnia.

Szczegółowe informacje oraz wymagania organizatorów można znaleźć w regulaminie opublikowanym na stronie internetowej Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u