Ktoś niszczy czujki pożarowe w gorzowskim szpitalu

27 lipiec 2019
Autor: 
Ktoś niszczy czujki pożarowe w gorzowskim szpitalu WSzW w Gorzowie Wlkp.

W ostatnich dniach na terenie szpitala wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim zniszczono kilka czujek pożarowych i dymowych. Zarząd szpitala apeluje o rozsądek.

Czujki pożarowe zostały zamontowane dla zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pracowników jak i pacjentów gorzowskiego szpitala. Niestety w ciągu ostatnich dni ktoś zniszczył kilka ogólnodostępnych czujek zamonotowanych na korytarzach.

Zarząd szpitala informuje, iż każde zniszczenie może spowodować, że w przypadku pożaru lub zadymienia urządzenie nie zadziała prawidłowo, a tym samym znacznie opóźni się czas reakcji służb szpitalnych i zastępów straży pożarnej.

- Apelujemy o rozsądek i powstrzymanie się od działań, które prowadzą do ich niszczenia. Czujki pożarowe nie są zabawkami. Jednocześnie informujemy, że każdorazowe nieuzasadnione użycie czujki będzie skutkowało powiadomieniem odpowiednich służb i wyciąganiem konsekwencji wobec osób dewastujących mienie szpitalne - podkreśla Agnieszka Wiśniewska, rzecznik Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u