Gorzów Wielkopolski: Budowa psiej polany już na ostatniej prostej (ZDJĘCIA)

23 październik 2019
Autor: 
Budowa psiej polany już na ostatniej prostej Fot. Ewa Iwańska/UM Gorzów

Dobiega końca budowa "psiej polany" w Gorzowie Wielkopolskim. W parku Górczyńskim powstaje miejsce aktywności i zabaw dla zwierzaków.

"Psia polana" powstaje w ramach budżetu obywatelskiego. To pomysł mieszkańców dla zwierzaków. Miejsce, w którym będą mogli bawić się ze swoimi właścicielami i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

- Obecnie trwają prace nad montażem ostatnich elementów małej architektury (drewniana wiata, tunel). Gotowe jest już ogrodzenie, nawierzchnia oraz część urządzeń zabawowych dla psów. Są też ławki oraz kosze na śmieci - mówi Ewa Iwańska z Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Prace związane z budową "psiej polany" prowadzi firma INSZY Krzysztof Chojnicki z Gorzowa Wielkopolskiego. Koszt inwestycji to ponad 90 tysięcy złotych. Wykonawca ma czas na zakończenie inwestycji do końca października.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u