W Zielonej Górze czuć już magię świąt!

06 grudzień 2019
W Zielonej Górze czuć już magię świąt! Redakcja

W wielu lubuskich miastach czuć już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Ulice nabrały blasku, pojawiły się również wielkie oświetlone choinki!

Ciekawa atrakcja czekała dziś tych młodszych i starszych mieszkańców Zielonej Góry. Gdy zapadł zmrok św. Mikołaj wspólnie z Prezydentem Miasta oraz leśnikami - Wojciechem Grochalą i Januszem Frankowskim z RDLP w Zielonej Górze rozświetlali miejski deptak. Widowiskowe przedstawienie obserwowały tłumy zielonogórzan. Krok po kroku zielonogórski deptak nabierał świątecznego blasku, poczynając od choinki na placu Bohaterów Westerplatte. 

Momentem najważniejszym, było wspólne rozświetlenie kilkunastometrowej jodły! To właśnie ona, choinka z lasu, swoim zapachem i blaskiem będzie podkreślała wyjątkowa atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Choinka, zwana przez niektórych ambasadorką lasu, jest prezentem od leśników dla Zielonej Góry.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u