Impreza w dobie koronawirusa. Kolejna dyskoteka balkonowa w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

25 kwiecień 2020
Autor: 
Impreza w dobie koronawirusa. Kolejna dyskoteka balkonowa w Zielonej Górze Redakcja

Śmiało można powiedzieć, że Zielona Góra króluje wśród balkonowych imprez. Tym razem nietypowa dyskoteka odbywa się w bloku przy ulicy Cyryla i Metodego. Za muzycznymi sterami stoi Lady Jessy.

Epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się po Polsce. To trudny czas dla nas wszystkich. Jedną z aktywności umilających spędzenie czasu w domu są jednak balkonowe koncerty.

W Zielonej Górze ich pionierem był DJ Bamse, który pod koniec marca zorganizował imprezę dla mieszkańców osiedla Piastowskiego. Później poważniejsza dyskoteka odbyła się już na ulicy Obywatelskiej. Całość poprowadził DJ Mateusz Przysucha.

Odskocznia od koronawirusa

Dziś odbywa się kolejna balkonowa dyskoteka. Od godziny 17:00 za muzycznymi sterami Wirutalnej Domówki stoi Lady Jessy. Muzyka rozbrzmiewa wprost z balkonu przy ulicy Cyryla i Metodego. Całość wspomaga saksofonista Krzysztof Kala.

Reakcje mieszkańców są bardzo pozytywne. - Fajna sprawa. Super odskocznia od koronawirusa - podkreślał pan Bartosz. "Liczymy na więcej" - mówili mieszkańcy.

Przeczytaj też: "Odmrażanie" sportu w Polsce. W czerwcu rusza żużlowa PGE EkstraligaRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u