Uniwersytet Zielonogórski będzie uczył zdalnie. Semestr zimowy przez internet

27 sierpień 2020
Uniwersytet Zielonogórski będzie uczył zdalnie. Semestr zimowy przez internet Redakcja/Archiwum

Kształcenie na Uniwersytecie Zielonogórskim w semestrze zimowym będzie realizowane z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość. 

Kształcenie na Uniwersytecie Zielonogórskim w semestrze zimowym, w roku akademickim 2020/2021 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich, studiach doktoranckich i w szkołach doktorskich realizowane będzie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość niezależnie od tego, czy taka forma zajęć została przewidziana w programie studiów.

Dopuszcza się realizację części zajęć w trybie tradycyjnym oraz hybrydowym (tradycyjnym i zdalnym) i dotyczy to:

1. ćwiczeń, konwersatoriów, laboratoriów, seminariów dyplomowych wymagających użytkowania specjalistycznej aparatury lub oprogramowania, których nie można udostępnić z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość;

2. zajęć organizacyjno-adaptacyjnych dla studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich;

3. praktyk zawodowych i zajęć terenowych;

4. prowadzenia badań koniecznych do realizacji prac dyplomowych. Zajęcia z wychowania fizycznego i lektoratów języka obcego realizowane będą w formie zdalnej.

Dla przedmiotu wychowanie fizyczne przewiduje się alternatywne formy zajęć, (poza ustalonym planem zajęć).

Źródło: Uniwersytet Zielonogórski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.