20-latek za kierownicą BMW szalał na drodze. Stracił prawo jazdy na 6 miesięcy! (FILM)

27 sierpień 2020
Autor: 
20-latek za kierownicą BMW szalał na drodze. Stracił prawo jazdy na 6 miesięcy! Lubuska Policja

Zgodnie z wyrokiem wydanym przez Sąd Rejonowy w Słubicach, 20-letni kierowca, który złamał przepisy i swoją jazdą stwarzał poważne niebezpieczeństwo na drodze, musi zapłacić 1250 złotych grzywny. Dodatkowo sąd wydał mu zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres sześciu miesięcy.

Nagranie niebezpiecznej jazdy 20-letniego kierowcy dostarczył policji świadek. Całe zdarzenie miało miejsce 14 lutego br. na drodze wojewódzkiej numer 137. Kierowca BMW nie stosował się do znaków drogowych, a swoją jazdą stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zmuszając innych uczestników do hamowania w celu uniknięcia zderzenia. Policjanci na podstawie nagrania wideo ustalili właściciela i zarazem kierującego BMW.

Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty w związku z popełnieniem wykroczeń drogowych. Zgodnie z wyrokiem sądu rejonowego w Słubicach 20-latek musi zapłacić grzywnę – 1250 złotych. Dodatkowo sąd wydał mu zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres sześciu miesięcy.

Źródło: podkom. Magdalena Jankowska, Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u