Ostatni dzwonek, żeby wybrać studia

11 lipiec 2016
Autor: 

Do 15 lipca można składać dokumenty na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie. Uczelnia przygotowała nowe kierunki dla studentów dziennych i zaocznych. Do piątku można zarejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacji.

- W przyszłym roku akademickim ruszamy z nowym kierunkiem studiów – Gospodarka i rozwój zrównoważony oraz trzema nowymi podyplomówkami: Enologią, czyli Winiarstwem, Systemami fotowoltaicznymi oraz Żywieniem człowieka i dietoterapią. W przygotowaniu są już trzy kolejne kierunki studiów podyplomowych – mówiła Agnieszka Lednika-Stachowska Rzecznik prasowy PWSZ w Sulechowie.

Nowy kierunek Gospodarka i rozwój zrównoważony ma przygotować absolwenta do działalności w zakresie prawa administracyjnego, gospodarczego, socjalnego, finansów, samorządu terytorialnego, rachunkowości oraz zarządzania środkami publicznymi. Studenci tego kierunku poznają także problemy dotyczące ochrony środowiska - od gospodarowania zasobami środowiska poprzez gospodarkę odpadami do rewitalizacji terenów zdegradowanych.

Sulechowska uczelnia chwali się praktycznym podejściem do edukacji. Deklaruje, że studenci ponad 60 % swojego czasu na uczelni spędzają na zajęciach praktycznych, a PWSZ współpracuje z 230 firmami.

Do 15 lipca 2016 trwa pierwsza rekrutacja na studia sulechowskiej PWSZ na kierunkach: Energetyka, Ogrodnictwo, Administracja, Turystyka i rekreacja, Technologia żywności i żywienie człowieka, Gospodarka i rozwój zrównoważony.

Dokumenty składać można w rektoracie PWSZ w Sulechowie lub drogą elektroniczną na stronie : http://www.pwsz.sulechow.pl/rekrutacja w zakładce rejestracja elektroniczna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u