Mila odnaleziona!

11 lipiec 2016
Autor: 

W niedzielę wieczorem, po prawie trzydniowych poszukiwaniach, udało się znaleźć niewidomą suczkę Milę. Wycieńczona i wystraszona trafiła znów do domu. Podleczona kroplówkami i miłością szybko wraca do zdrowia.

Mili opisywaliśmy w piątek wieczorem, kiedy okazało się, że pies ponownie uciekł do lasu. Mili szukali właściciele, wolontariusze i przyjaciele. Informacja o ucieczce chorego psa była udostępniana na Facebooku w niesamowitym tempie. Znajomi podawali znajomym. Właściciele wynajęli tropiciela, wyznaczyli także wysoką nagrodę za znalezienie swej niewidomej pupilki. Po niespełna trzech dniach udało się. Pani Jola – opiekunka Mili, dostała telefon, że ktoś widział psa w okolicach Słonego. Młode małżeństwo, które zlokalizowało Milę, pojechało wraz ekipą poszukiwawczą w miejsce, gdzie ostatnio widzieli psa. Dzięki temu, że nikt z szukających się nie poddał, udało się odnaleźć wycieńczoną Milę. Zwierzęciu od razu podano leki na wzmocnienie i podłączono do kroplówki. Właścicielka opublikowała na Facebooku list z podziękowaniami skierowany do tych, którzy pomogli w znalezieniu Mili, a także tych, którzy wsparli radą czy chociażby dobrym słowem.

Teraz Mila czuje się dobrze. Przed nią jeszcze sterylizacja i operacja oczu. Trzeba usunąć resztki gałek ocznych, które zostały po oślepieniu przez człowieka. Teraz pies trenuje pokonywanie schodów na tarasie domu Pani Joli. Mila powoli uczy się znów ufać człowiekowi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u