Zielona Góra: Nowy sprzęt dla stacji pogotowia. To wsparcie od polskich sportowców

08 październik 2020
Autor: 
Zielona Góra: Nowy sprzęt dla stacji pogotowia Fot. WSPR ZG

Medycy z zielonogórskiej stacji pogotowia mają powody do radości. Zakupili nowe torby i plecaki medyczne. Wszystko było możliwe dzięki znanym polskim sportowcom.

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze ma do dyspozycji nowe wyposażenie. Do wszystkich zespołów pogotowia trafiły plecaki medyczne oraz torby pediatryczne przystosowane bezpośrednio do udzielania pomocy najmłodszym.

Zakup sprzętu był możliwy dzięki hojnemu gestowi słynnych sportowców. Kwotę 13 tysięcy 920 złotych wygrali w programie muzycznym "Jaka to melodia?" Joanna Jędrzejczyk, Adam Kszczot oraz Monika Pyrek.

- Oby jak najdłużej służyły nam w niesieniu pomocy i codziennie przypominały o waszej dobroci. Dziękujemy sportowcy, jesteście najlepsi - podkreślają medycy z zielonogórskiej stacji pogotowia.

Przeczytaj też: Tragedia w Zielonej Górze. Mężczyzna utonął w Wagmostawie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u