Cenne informacje o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie (VIDEO)

19 lipiec 2016
Autor: 

Od 26 do 31 lipca w Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży, podczas których z pielgrzymami spotka się papież Franciszek.

Organizatorzy wzięli pod uwagę wszelkie kwestie i sytuacje, które mogą stanowić zagrożenie podczas tego wydarzenia. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego też służby z całej Polski będą postawione na nogi. Nad bezpieczeństwem pielgrzymów w Krakowie i okolicach będzie czuwać około 11 tysięcy policjantów, 3 tysiące strażaków, wojsko oraz służby medyczne. Po raz pierwszy uruchomiony zostanie most powietrzny lotniczego pogotowia ratunkowego. Uruchomiony zostanie także specjalny numer alarmowy 987. O szczegółach rzecznik wojewody małopolskiego.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u