Polsko-niemieckie patrole ruszyły na ulice

20 lipiec 2016
Autor: 

Na ulicach przygranicznych miejscowości zobaczyć można policyjne patrole rowerowe. Mundurowi przemierzają ulice przygranicznych miast po obu stronach Odry.

Jak podaje lubuska policja rowerowe patrole są bardzo skuteczne ,zwłaszcza w miejscach, gdzie trudno byłoby dojechać radiowozem. Policjanci w koszulach z napisami POLICJA i POLIZEI pracują także przy zabezpieczaniu koncertów, festynów czy zgromadzeń publicznych. Policjanci na rowerach zabezpieczali także tegoroczny Przystanek Woodstock, który od kilkunastu lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą.

Letnia auta sprzyja pracy policjantom na rowerach, a korzyści dwujęzycznych patroli doceniają nie tylko mundurowi, ale także sami mieszkańcy.

TAGI
MS

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u