KN

KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szpital w Sulechowie wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. Powód? Trudna sytuacja epidemiologiczna.

Główny wiadukt w Zielonej Górze jest zamknięty od niedzieli z powodu rozszerzenia się dylatacji. Decyzję podjęła policja. Teraz na konstrukcji trwają intensywne prace.

Neurochirurdzy operowali, a studenci oglądali transmisję zabiegu w sali seminaryjnej. Młodzi medycy mogli także zadawać pytania lekarzowi, który operował. 

Iluminacje świątecznie w Zatoniu cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Zielonej Góry oraz turystów. Rozświetlone fontanny, kolorowe łabędzie i przepiękny paw - to tylko część "baśniowego Zatonia". Sprawdź, jakie są godziny otwarcia, ile kosztują bilety oraz gdzie są miejsca parkingowe.

Śmiertelny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 297 koło Kożuchowa pod Nową Solą. Nie żyją dwie osoby, a dwie kolejne trafiły do szpitala.

Zderzenie dwóch samochód w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. 

Płonie opuszczony magazyn w Sulechowie. W akcji gaśniczej bierze udział 7 zastępów straży pożarnej.

Służby ratownicze pędziły do poważnego wypadku na trasie S3 koło Sulechowa. Kierowcy stworzyli korytarz życia. 

Strona 1 z 2


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u