Visco wyznacza nowe standardy w branży okiennej

16 kwiecień 2021
Visco wyznacza nowe standardy w branży okiennej

Budowa domu to wieloetapowy proces. Najpierw szukasz działki i projektu, następnie finansowania i wykonawców. Wiele czasu poświęcasz na znalezienie odpowiednich firm i instalatorów, którzy finalnie wybudują Twój wymarzony dom.

W zależności od złożoności projektu i jego komplikacji, wycenę stolarki okiennej i drzwiowej Visco przygotuje w maksymalnie kilka dni. Montują od kilkunastu lat, więc warto postawić na doświadczenie.

Nie zaprzątaj sobie głowy rodzajami profili, ilością komór i szybami. W trakcie spotkania pracownicy przedyskutują wszystkie możliwe warianty wykonania Twojego projektu i dostosują rozwiązanie, które pozwoli na znalezienie najlepszych rozwiązań. Zamówisz również wszystkie niezbędne dodatki jak żaluzje fasadowe lub rolety, drzwi i bramę garażową. Umów się na rozmowę w salonie lub bezpośrednio u Ciebie na budowie. Visco operuje na terenie całej zachodniej polski.

SALON VISCO

ul. Niepodległości 7B
66-470 Kostrzyn nad Odrą
570 783 304
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.visco.net.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u