Weekend nad jeziorem, czyli najlepszy pomysł na krótkie wakacje

21 kwiecień 2021
Weekend nad jeziorem, czyli najlepszy pomysł na krótkie wakacje

Jesteśmy coraz bardziej zainteresowani turystką i choć ostatni okres nie sprzyjał wyjazdom, nic nie stoi na przeszkodzie, by już teraz planować przyszłe wycieczki. Jednym z ciekawszych kierunków urlopowych w Polsce są jeziora, które oferują bogactwo atrakcji w przystępnej cenie. Dlaczego to właśnie hotel nad wodą sprawdzi się najlepiej w kwestii rodzinnych wakacji?

Rodzinne szaleństwo nad wodą

Wakacje to czas prawdziwej beztroski, a gdzie lepiej się zrelaksować, niż w kurorcie nad wodą? Multum wodnych atrakcji, takich jak kajakowanie, pływanie żaglówką, pływanie rowerami wodnymi, zabawa nad wodą na czystej i bezpiecznej plaży czy eksploracja wiejskich ekosystemów, w tym atrakcyjnych pod względem biologicznym jezior polskich, jest okazją do wypoczynku aktywnego, w gronie całej rodziny. Taki urlop zorientowany jest wokół wspólnego spędzania czasu na łonie natury, gdzie najmłodsi mogą oderwać się od stresów szkoły i poznawać świat wokół siebie, a ci nieco starsi mogą znowu poczuć się jak na wakacjach u dziadków.

W Krainie 100 Jezior możemy poznać wiele lokalnych smaków i zabytków, rozszerzając naszą wiedzę na temat własnej kultury i zwyczajów. Ciekawym miejscem do zatrzymania się może być atrakcyjnie położony w Sierakowskim Parku Krajobrazowym hotel Olandia, który to jest XVIII wiecznym, odnowionym zespołem dworsko – parkowym.

Zdjęcie 2

Źródło: Hotel Olandia

Odpoczynek bez zmartwień

Wypoczynek w hotelu to jeden z tych urlopów, gdzie nie musimy przejmować się absolutnie niczym. Najsmaczniejsze posiłki zjemy w hotelowej restauracji, o czystość pokoi zadba hotelowa obsługa, my zaś w tym czasie możemy korzystać z licznych atrakcji, takich jak jazda konną, rajd rowerowy, smakowanie wina i lokalnych specjalności oraz relaksujące zabiegi w strefie SPA.

Hotelowe SPA to również jeden z częstszych powodów, dla których wybieramy się na krótki urlop za miasto. Z roku na rok zainteresowanie tego typu ofertą rosło, dlatego też wiele hoteli czy resortów posiada bogatą ofertę różnorakich zabiegów relaksujących, odmładzających, kosmetycznych czy zabiegów medycyny estetycznej.

W SPA zapomnimy o naszych wszelkich troskach, będzie to również wspaniała alternatywa spędzania wspólnie czasu w niepogodę. Dzięki temu zaopiekujemy się naszymi wszystkimi zmysłami i powrócimy do równowagi, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej. Będziemy mogli odżywić skórę i rozluźnić mięśnie, podczas gdy nasze pociechy będą miały świetną zabawę w hotelowym basenie lub w salonie gier.

Wyjazd nad wodę może być świetną okazją do romantycznych uniesień. Razem z partnerem możemy przeżyć prawdziwie magiczne chwile, wyciszając telefony i odnajdując spokój w leśnym zaciszu. Wspólne zabiegi, romantyczne kolacje i relaks na hotelowej plaży z pewnością złoży się na bardzo udany urlop.

Zdjęcie 3

Źródło: Hotel Olandia

Piękne krajobrazy i wspomnienia

Warto podróżować po Polsce i odkrywać jej cenne skarby. Urlop, choćby krótki, nad jeziorem będzie prawdziwą przygodą pełną słonecznych dni i ciepłych kąpieli. Wybierz Hotel Olandię i ciesz się wakacjami, na jakie zasługujesz.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u