Lockdown w Lubuskiem. Rząd luzuje obostrzenia

21 kwiecień 2021
Autor: 
Lockdown w Lubuskiem. Rząd luzuje obostrzenia

Lockdown w Lubuskiem. Rząd luzuje obostrzenia. Klasy 1-3 przechodzą na nauczanie hybrydowe, salony urody zostaną otwarte.

Odbyła się specjalna konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego w sprawie obostrzeń covidowych.

- Wydaje się, że to apogeum mamy za sobą. Nadal mamy jednak regiony, w których wydaje się, że ta sytuacja jest trudna - mówił szef resortu zdrowia.

Od poniedziałku 26 kwietnia w województwie lubuskim nastąpi luzowanie obostrzeń.

- Będzie to m.in. otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także częściowy powrót dzieci z klas 1-3 do szkół (w trybie hybrydowym) - czytamy w informacji rządu.

Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone. To m.in. obostrzenia dotyczące handlu i kultu religijnego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.