Pożar składowiska opon koło Świebodzina. Trwa walka z ogniem

21 kwiecień 2021
Autor: 
Pożar składowiska opon koło Świebodzina. Trwa walka z ogniem Fot. Czarek

Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem w Lubinicku koło Świebodzina. Płonie składowisko opon.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do straży pożarnej w środowe popołudnie, 21 kwietnia, około godziny 16:00. W ogniu stanęło składowisko opon w miejscowości Lubinicko pod Świebodzinem.

- To składowisko o powierzchni 10 na 15 metrów - informuje kpt. Sebastian Piotrowski, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Świebodzinie.

Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.